مراسم یادواره شهدای شهرک ولیعصر(عج) در شهرستان اردکان برگزار شد
1154 بازدید

در مراسم اول حجت الاسلام انگیسه در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء بویژه شهید مهدی فتوحی اردکانی و شهید علی محمدی به بیان جایگاه شهید و شهادت در اسلام پرداخت .
وی گفت : کسانی به درجه رفیع شهادت نائل می شوند که از تعلقات دنیایی کناره گیری کرده باشند .
حجه الاسلام انگیسه در ادامه سخنان خود ضمن بیان خاطراتی از رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس ، بر بهره گیری از اینگونه مجالس تأکید کرد .
وی با تأکید بر لزوم مطالعه و دقت در وصیت نامه شهداء اظهار داشت : مهمترین پیام وصیت نامه شهداء پشتیبانی از ولایت مطلقه فقیه و احیای امر به معروف و نهی از منکر است و ما باید با چشمان باز در مسیر ولایت حرکت کنیم زیرا تبعیت از ولایت ، مقدمه شهادت است و شهادت دُرِّ گرانبهایی است که بدون ولایت بدست نمی آید .
در پایان حاضرین با مرثیه سرایی برادر ابوذر بیوکافی به فیض رسیدند.
شب دوم مراسم یادواره شهدای شهرک ولیعصر(عج) با سخنرانی حجت الاسلام جوشقانیان و روایتگری حاج عظیم ابراهیم پور برگزار گردید.
در حاشیه این مراسم نمایشگاهی با غرفه های : سبک زندگی اسلامی ، حجاب و عفاف ، کتاب ، ولایت فقیه ، فضای مجازی و آسیب ها و تهدیدات ماهواره در معرض دید عموم قرار گرفت .
لازم به ذکر است شهید مهدی فتوحی اردکانی در تاریخ 11 دیماه 1390 در درگیری با اشرار مسلح و سوداگران مرگ در استان یزد به فیض شهادت نائل آمد و روح مطهرش در جوار رحمت الهی آرام گرفت .

این مراسم با حضور حجت الاسلام حسینی امام جمعه، آقای اسماعیلی فرماندار ، آقای تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی، آقای مروتی شهردار اردکان ،خانواده معظم شهداء و ایثارگران ، نیروهای نظامی و انتظامی ، جمع دیگری از مسئولین استان و شهرستان ، بسیجیان و اقشار مختلف مردم ولایت مدار و شهیدپرور شهرستان اردکان در مسجد امام سجاد (ع) شهرک ولی عصر (عج) اردکان برگزار شد .

تاریخ : پنج شنبه 25 دی 1393

ارسال نظر

   عدد "چهار" را وارد كنيد

عضويت در سامانه


آخرين پيامک ارسالي به اعضا
برآيينه جمال داور صلوات
بر روشني چشم پيمبر صلوات
برحضرت معصومه فروغ سرمد
بر دسته گل موسي جعفرصلوات
5000291434

محبوبترین حرف دل

  • م ح م د: چه لذتی بالا تر از اینکه اسمت قسم راست یک نفر باشد...
  • محسن شاکر: خدا را دوست بدار حداقلش این است که یکی را دوست داری که روزی به او می رسی...
  • مادر: شیرین ترین بوسه زندگی ام بوسه ای بودکه بعدازتولدش برصورتش زدم وتلخترین بوسه زندگی ام بوسه ای بودکه برای آخرین باربرصورت بیروحش زدم دلم برایت خیلی تنگ شده دخترم
  • مهدی: آقا جان حالا فهمیدم که چرا شما صحرا را بر شهر ها و خانه های ما ترجیح می دهی... حتی شما در خانه خود نیز غریبید! یادش بخیر خاطرات جمکران را
  • مهدی: سعی کن مانند خورشید باشی تا اگر هم بخواهی به کسی نتابی ، نتوانی!!!
  • محمد جواد: خدایا! آرامش شب رانصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند...
  • محمد جواد: برخی آدمها شماراترک خواهند کرد،اماآن،پایان داستان شمانیست.آن, پایانِ نقشٍ آنها در داستان شماست.